Střední Evropa přelom 19. a 20. stol. - Desetiramenný lustr

Mosaz, porcelán. Výška: 80 cm, průměr: 90 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Nutno elektrifikovat.

doporučujeme
Střední Evropa přelom 19. a 20. stol.
129212. Desetiramenný lustr
Zbývá:9 dnů, 20 hodin
Konec dražby:17.11.2024 21:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč