Střední Evropa kolem r. 1900 - 3 historizující vyobrazení

Litoofsety, od 41x29 cm do 27x29 cm. Nesignováno. Volné listy.

Pozn.: Okraje papíru mimo tiskovou plochu mírně poškozeny.

Střední Evropa kolem r. 1900
57029. 3 historizující vyobrazení
Dražba ukončena:18.03.2021 20:58:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 18.03.2021 20:20:47 754