Střední Evropa 19. stol. - Korpus Krista - torso

Dřevořezba, výška 49 cm.

Pozn.: Poškozeno.

Střední Evropa 19. stol.
126550. Korpus Krista - torso
Zbývá:9 dnů, 17 hodin
Konec dražby:20.10.2024 20:42:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:600 Kč

600 Kč 10.10.2024 10:24:01 831
500 Kč 10.10.2024 9:20:40 6192