Střední Evropa 1. pol. 20. stol. - Párové vázy s motivy asiatiky

Keramika, výšky 32 cm. Neznačeny.

Pozn.: Mírně poškozeny.

Střední Evropa 1. pol. 20. stol.
128327. Párové vázy s motivy asiatiky
Dražba ukončena:10.11.2024 21:04:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč