Stanislav Zukowski - Horské jezero

Olej na plátně, 52x80 cm, signováno vpravo dole S. Zukowski, rám.

14854. Horské jezero
Dražba ukončena:30.11.2017 19:49:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:65 000 Kč