Stanislav Zukowski

14854. Horské jezero

popis: Olej na plátně, 52x80 cm, signováno vpravo dole S. Zukowski, rám.

dražba ukončena: 30.11.2017 19:49:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 65 000 Kč