signováno nečitelně

308515. Zátiší na stole

popis: Olej na překližce, 34x27 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

dražba ukončena: 01.05.2021 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 16.04.2021 20:08:18 7172