signováno nečitelně - Zasněžený statek

Olej na kartonu, 50x61 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Nejdelší strana: 78 cm

signováno nečitelně
126268. Zasněžený statek
Dražba ukončena:13.10.2024 21:07:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč