Signováno nečitelně

69760. U domu

popis: Akvarel, 38x31 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 5 dnů, 6 hodin

konec dražby: 05.12.2021 20:18:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen