signováno nečitelně - Setkání u kašny

Nejdelší strana: 89 cm

Sádra, 68x50 cm. Signováno vpravo dole nečitelně.

Pozn.: Mírně poškozeno.

signováno nečitelně
126318. Setkání u kašny
Zbývá:9 dnů, 11 hodin
Konec dražby:13.10.2024 21:17:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:500 Kč

500 Kč 03.10.2024 14:08:27 4822