Signováno nečitelně

67873. Pestrá kytice

popis: Olej na kartonu fixovaném na sololitu. 76x50 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 8 dnů, 18 hodin

konec dražby: 24.10.2021 20:12:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen