signováno nečitelně

67513. Městská alej

popis: Olej na plátně fixovaném na překližce, 48x100 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 17.10.2021 20:15:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 10.10.2021 23:23:01 3780