signováno nečitelně

308492. Jezdec na oslovi

popis: Olej na kartonu, 35x45 cm. Signováno vpravo dole K. Zůna 1894. Rám, sklo.

dražba ukončena: 30.04.2021 20:04:59

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč limit (30.04.2021 19:59:59) 1968