signatura  nečitelná - Domek u horského jezera

Olej na sololitu, 35x46 cm. Signováno vpravo dole nečitelné, datováno 47. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 58 cm

signatura nečitelná
128149. Domek u horského jezera
Dražba ukončena:03.11.2024 21:07:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč