různí autoři - Konvolut 8 prací

Různé techniky, rozměry od 68x52 cm do 99x69 cm. Většina signována. Většina rámována, některá zasklena.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
128331. Konvolut 8 prací
Dražba ukončena:10.11.2024 21:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč