Lept, 25x33 cm. Signováno tužkou vpravo dole Ruda Šváb 38. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Papír mimo tiskovou plochu mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 47 cm