Oleje na kartonu, oba 26x35 cm. Signovány vlevo dole K. Růžička-Rodon. Rámovány.
Pozn.: Rámy poškozeny.
o autorovi: 1897 - 1952
Narozen v dnešní Bosně a Hercegovině. Malířství studoval nejprve v Berlíně, poté AVU v Praze u prof. Slánského. Věnoval se malbě, restaurování a pedagogické činnosti.