Litografie, 36x55 cm. Signovány a datovány tužkou vpravo dole R. Brun 1959. Číslováno 68/100 a 53/100. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rámy mírně poškozeny.
o autorovi: 1908 – 1980
Malíř, hudebník, reklamní tvůrce. Během studia i po jeho ukončení pobýval ve Francii, od r. 1932 působil v Brně jako scénograf, spolupracoval s činohrou i operou. V jeho tvorbě vynikaly figurální motivy, ale také krajiny z okolí Brna a kytice. Vytvořil i rozsáhlý cyklus vedut Brna.