Olej na plátně, 150x150 cm, nesignováno, nerámováno.
Pozn.: Vzadu autorský štítek.
o autorovi: 1945
Grafik. Studoval na Střední průmyslové škole grafické v Praze u V. Bubeníčka. Těžištěm jeho tvorby je grafika v různých technikách, aplikace grafiky v designu a v užitém umění. Je také tvůrcem logotypů a realizací v architektuře.