Radomír Leszczynski - Kompozice s 5 - ti Slunci

Olej na plátně, 150x150 cm, nesignováno, nerámováno.

Pozn.: Vzadu autorský štítek.

o autorovi: 1945
Grafik. Studoval na Střední průmyslové škole grafické v Praze u V. Bubeníčka. Těžištěm jeho tvorby je grafika v různých technikách, aplikace grafiky v designu a v užitém umění. Je také tvůrcem logotypů a realizací v architektuře.

10917. Kompozice s 5 - ti Slunci
Dražba ukončena:01.06.2017 22:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč