první polovina 20. století - Tahiťanka

Pastel na papíře, 49x32 cm, Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 61 cm

první polovina 20. století
128058. Tahiťanka
Dražba ukončena:03.11.2024 20:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč