počátek 20. stol. - Soubor 12 zdvojených fotografií z celého světa

Nejdelší strana: 18 cm

Velikost jednotlivých fotografií 8x8 cm.

Pozn.: mírně poškozeno.

počátek 20. stol.
124538. Soubor 12 zdvojených fotografií z celého světa
Zbývá:7 dnů, 19 hodin
Konec dražby:06.10.2024 21:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč