Olej na sololitu, od 39x39 cm do 50x45 cm. Signováno vpravo dole Tomek. Rámováno.
Stav: Rámy mírně poškozeny. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 52 cm
o autorovi: Malíř. Vzděláním historik, kresbu a malbu studoval soukromě. Zachycuje krajinu Vysočiny realisticky i abstraktně, v proměnách ročních období, také s figurální štafáží, klade důraz na barvu.