Oldřich Tomek - Konvolut 3 obrazů - Rybník v Milovech, V podzimu, Zima

Olej na sololitu, od 39x39 cm do 50x45 cm. Signováno vpravo dole Tomek. Rámováno.

Stav: Rámy mírně poškozeny. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 52 cm

o autorovi: Malíř. Vzděláním historik, kresbu a malbu studoval soukromě. Zachycuje krajinu Vysočiny realisticky i abstraktně, v proměnách ročních období, také s figurální štafáží, klade důraz na barvu.

128211. Konvolut 3 obrazů - Rybník v Milovech, V podzimu, Zima
Dražba ukončena:10.11.2024 20:05:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč