O. Kulhánek, O. Janeček, A. Brunovský a další - Konvolut 7 drobných grafik a 1 kresby

Lept, kresba a litografie, od 15x21 cm po 7x7 cm. Signovány. Volné listy.

O. Kulhánek, O. Janeček, A. Brunovský a další
127233. Konvolut 7 drobných grafik a 1 kresby
Dražba ukončena:27.10.2024 20:38:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč