Neznámý autor 2. pol. 20. století - Krajina

Kombinovaná technika (olej, asambláž, kov, plátno, dřevo), 100x95 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 104 cm

117647. Krajina
Dražba ukončena:27.06.2024 23:10:12
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč