Neznámý autor 2. pol. 20. století - Kompozice

Olej na plátně, 116x161 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Malba poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 163 cm

vydraženo velký formát doporučujeme
128385. Kompozice
Dražba ukončena:10.11.2024 21:39:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč