Neznámý autor 2. pol. 20. století - Historie

Kombinovaná technika, 100x85 cm. Nesignováno. Olištováno.

80846. Historie
Dražba ukončena:03.07.2022 20:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 30.06.2022 23:15:47 8788