Neznámý autor 2. pol. 20. století - Abstrakce

Olej na plátně, 100x100 cm. Monogramováno vpravo dole. Datováno 96. Nerámováno.

Pozn.: Restaurováno.

Nejdelší strana: 100 cm

126586. Abstrakce
Dražba ukončena:20.10.2024 21:10:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč