Nesignováno - Paříž v dešti

Olej na plátně, 50x60 cm, Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 66 cm

Nesignováno
126188. Paříž v dešti
Dražba ukončena:13.10.2024 20:43:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč