nesignováno - U mastičkáře

Olej na plátně, 79x94 cm, nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena, plátno uvolněné.

Kvalitní žánrová malba z druhé poloviny 19. století.

nesignováno
839. U mastičkáře
Dražba ukončena:29.01.2014 19:28:53
Vyvolávací cena:6 500 Kč
vydraženo za:17 000 Kč