Německo 1.třetina 20. století - Konvolut 3 ucelených svazků časopisu Deutsche Kunst und dekoration

První svazek: ročník XVII, říjen 1905- březen 1906

Druhý svazek: ročník XXIX, říjen 1911-březen 1912

Třetí svazek: ročník XV, říjen 1904-březen 1905

Pozn.: Přebal mírně poškozen, čaospisy ve výborném stavu.

Německo 1.třetina 20. století
127284. Konvolut 3 ucelených svazků časopisu Deutsche Kunst und dekoration
Zbývá:9 dnů, 10 hodin
Konec dražby:27.10.2024 20:59:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč