Martin Ševčík - Ranní koupel

Olej na desce, 70x50 cm. Monogramováno vpravo dole M. S. Rámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát pravosti díla.

certifikát
Martin Ševčík
128925. Ranní koupel
Zbývá:3 dnů, 18 hodin
Konec dražby:28.11.2024 22:26:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:5 500 Kč