Libuše Franková - Pierot a kolombína

Olej na plátně, 75x55 cm. Nesignováno. Rámováno.

o autorovi: Podnikatelka v oboru starožitností a malířka-autodidakt, vystudovala aranžérství. Žije a působí v Táboře. Na aukčním trhu s uměním se objevuje poprvé.

65056. Pierot a kolombína
Dražba ukončena:29.09.2021 23:16:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč