Olej na plátně, 75x55 cm. Nesignováno. Rámováno.
o autorovi: Podnikatelka v oboru starožitností a malířka-autodidakt, vystudovala aranžérství. Žije a působí v Táboře. Na aukčním trhu s uměním se objevuje poprvé.