Lazar Katić - Párové obrazy - Moře

Nejdelší strana: 49 cm

Olejomalby na kartonu, 30x40 cm. Signovány vpravo dole L. Katić. Rámovány.

Pozn.: Mírně poškozeno.

126319. Párové obrazy - Moře
Zbývá:9 dnů, 11 hodin
Konec dražby:13.10.2024 21:18:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:500 Kč

500 Kč 03.10.2024 23:37:38 5536