Lazar Katić - Párové obrazy - Moře

Nejdelší strana: 49 cm

Olejomalby na kartonu, 30x40 cm. Signovány vpravo dole L. Katić. Rámovány.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1893 – 1989
Srbský malíř

126319. Párové obrazy - Moře
Dražba ukončena:13.10.2024 21:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč