Kuziemski - Kytice ve váze

Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vpravo dole. Rámováno.

Nejdelší strana: 95 cm

126321. Kytice ve váze
Dražba ukončena:13.10.2024 21:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč