Kunichika - Gejša

Nejdelší strana: 47 cm

Dřevořez, 37x24 cm. Signováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1835 – 1900
Významný japonský dřevorytec.

Kunichika
128042. Gejša
Zbývá:8 dnů, 18 hodin
Konec dražby:03.11.2024 20:07:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:500 Kč

500 Kč 25.10.2024 18:07:58 1101