Kunichika - Gejša

Nejdelší strana: 47 cm

Dřevořez, 37x24 cm. Signováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1835 – 1900
Významný japonský dřevorytec.

Kunichika
128042. Gejša
Dražba ukončena:03.11.2024 20:08:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč