Neznámý autor - Kompozice

Olej na plátně, 75x59 cm. Nesignováno. Vzadu přípis. Rámováno.

Nejdelší strana: 78 cm

128049. Kompozice
Dražba ukončena:03.11.2024 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč