Litografie, 29x22 cm. Signováno a datováno vlevo dole v tisku Truppe 1934, signováno tužkou vpravo dole Truppe. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1887-1959
Rakouský malíř.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.