Olej na plátně, 46x60 cm. Signováno vpravo nahoře K. Černý Š 42. Rám.
Pozn.: Rám poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.. Autentičnost malby a podpisu prověřena akademickým malířem a restaurátorem Martinem Martanem.