Jiří Šťastný - Praha

Litografie, 20x25 cm. Signováno vpravo dole a v tisku vlevo dole. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 45 cm

Jiří Šťastný
126607. Praha
Dražba ukončena:20.10.2024 21:14:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč