J.Chadima,J.Kábrt,Ch.Vondrouš - Konvolut 4 grafických prací

1x lept, 3x litografie. Od 19x13 cm do 30x16,5 cm. Všechny signovány. 1x paspartováno, 3x volný list.

J.Chadima,J.Kábrt,Ch.Vondrouš
126258. Konvolut 4 grafických prací
Zbývá:9 dnů, 11 hodin
Konec dražby:13.10.2024 20:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč