Jaroslav Balzar

59437. Fotografie herečky

popis: Originální fotografie, 22x16 cm. Značeno vlevo dole Balzar Praha. Nalepena na kartonu.

Pozn.: Karton mírně poškozen.

o autorovi: 1884 - 1945

Český fotograf. Proslavil se jako ateliérový fotograf divadelních a filmových hvězd. Pracoval v ateliéru Leopold - Emile Reuthlingera v Paříži. Stal se blízkým spolupracovníkem Vlasty Buriana. Jeho ateliér byl na Jungmannově náměstí.

dražba ukončena: 12.05.2021 21:19:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 27.04.2021 22:25:54 3845