Jaroslav Balzar - Fotografie herečky

Originální fotografie, 22x16 cm. Značeno vlevo dole Balzar Praha. Nalepena na kartonu.

Pozn.: Karton mírně poškozen.

o autorovi: 1884 - 1945

Český fotograf. Proslavil se jako ateliérový fotograf divadelních a filmových hvězd. Pracoval v ateliéru Leopold - Emile Reuthlingera v Paříži. Stal se blízkým spolupracovníkem Vlasty Buriana. Jeho ateliér byl na Jungmannově náměstí.

Jaroslav Balzar
59437. Fotografie herečky
Dražba ukončena:12.05.2021 21:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 27.04.2021 22:25:54 3845