Jana Ondrušová Wünschová - Andělská

Kresba, 64x42 cm. Signováno vpravo dole Jana Ondrušová Wünschová 2006. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 84 cm

o autorovi: 1940

Grafička, malířka. Studovala na SUPŠ v Brně. Věnuje se volné grafice a exlibris, malbě a tvorbě pro architekturu. Nechává se inspirovat hudbou, divadlem a náboženstvím. Vyučuje výtvarnou výchovu. Je členkou uměleckých sdružení Sursum Corda a Prof Art. Její práce jsou zastoupeny ve sbírkách NG Praha, SNG Bratislava a GHMP v Praze.

98886. Andělská
Dražba ukončena:16.07.2023 20:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč