Jan Raitr Go - Jaro

Olej na plátně, 115x99 cm. Signováno vpravo dole Jan R. Go. Rámováno.

Pozn.: Na rubu štítek z výstavy.

Nejdelší strana: 128 cm

o autorovi: 1960
Malíř, hudebník. Studoval v Římě na Academia di Belle Arti Biblioteca obor malba a dějiny umění, dále na Akademii ve Florencii v sochařském ateliéru prof. di Tommasa. Ve svém díle kombinuje renesanční způsob malby s experimentem a hledáním. V r. 2007 obdržel European Prize for Fine Arts.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 70 000 Kč.

125368. Jaro
Zbývá:32 dnů, 20 hodin
Konec dražby:31.10.2024 21:47:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč