Jan Odvárka - Podzim u chalupy

Akvarel, 34x34 cm. Signováno vpravo dole Odvárka. Rámováno.

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: 1943
Malíř, grafik, řezbář. Studoval na Střední škole uměleckého průmyslu. Jako výtvarný autodidakt se věnoval řezbářství, grafice a keramice, pracoval se železem i mědí. Nyní používá techniky olejomalby a akvarelu. Patří mezi nejvýraznější současné malíře Vysočiny.

117224. Podzim u chalupy
Zbývá:5 dnů, 18 hodin
Konec dražby:26.06.2024 20:33:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 300 Kč