Jan Mareš, Jaroslav Sihoř

62909. Konvolut 4 kreseb s vojenskou tematikou

popis: Různé kresebné techniky, od 37x32 cm do 20x24 cm. 1x signováno. Volné listy.

Pozn.: 2x mírně poškozeno, 2x poškozeno.

dražba ukončena: 11.08.2021 22:15:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 05.08.2021 22:07:43 1610