Kombinovaná technika, 49x70 cm. Signováno vlevo dole Ivana Barazi 2005 Rámováno.
o autorovi: Promovala v r. 1965 na nynější Masarykově univerzitě v Brně ve výtvarném oboru. V r. 1969 se provdala a žila v Orientu. Po r. 1989 tvoří ve vlasti, její malba je ovlivněna Orientem. Na trhu s uměním se doposud objevuje zřídka.