Honoré Daumier - 2x Satira

Litografie, 20x24 cm, 21x27 cm. Obě signovány vlevo dole H.D. Z časopisu Le charivari. Pasparty.

o autorovi: 1808 – 1879
Francouzský malíř, sochař, grafik a kreslíř.

58287. 2x Satira
Dražba ukončena:15.04.2021 20:53:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč