Lept, 5/175, 19x11cm. Signováno vpravo dole tužkou H. Rud. Hentschel. Rám, sklo. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1869 – 1951 Německý malíř, grafik, malíř porcelánu.