Gustave Courbet - The Woman in the Waves

Litoofset, 26x21 cm. Signováno vpravo dole v tisku Gustave Courbet a vlevo dole v tisku G. Courbet. Limitovaná edice 51/300. Slepotiskové razítko vydavatele díla. Ruční papír. Certifikát vydavatele díla přiložen. Volný list.

o autorovi: 1819 – 1877
Francouzský malíř, vůdčí postava francouzského malířského realismu 19. stol..

72003. The Woman in the Waves
Dražba ukončena:09.01.2022 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 28.12.2021 13:24:30 5854