Litoofset, 26x21 cm. Signováno vpravo dole v tisku Gustave Courbet a vlevo dole v tisku G. Courbet. Limitovaná edice 51/300. Slepotiskové razítko vydavatele díla. Ruční papír. Certifikát vydavatele díla přiložen. Volný list.
o autorovi: 1819 – 1877
Francouzský malíř, vůdčí postava francouzského malířského realismu 19. stol..