Olej na plátně, 60x80 cm, nesignováno, rám. 1928, Nová Paka Žák PedF UK v Praze (1947-1951; prof. C. Bouda, K. Lidický, M. Salcman). Věnuje se především krajinomalbě. Ve svých dílech klade velký důraz na barevnost.